piątek, 23 października 2015

"Pierwsze Polecanie"

Hej to ja!
Wcześniej nie polecałam jeszcze książek, ale teraz chciałam nadrobić zaległości przy blogu.
Więc tak, skupcie się, jeszcze troszkę i jeszcze:
1.Seria "Dziewczynka z szóstego księżyca" - Moony Witcher
Nina jest w piątej klasie, mieszka ze swoimi ciociami w Madrycie. Prawie w ogóle nie widuje rodziców, którzy pracują bardzo daleko. Do tej chwili wszystko toczy się normalnie. Ale jest jeszcze znamię na prawej ręce Niny. Znamię w kształcie gwiazdki, dokładnie takie samo jakie miał jej ukochany dziadek Misza, wielki alchemik, mieszkający w Wenecji. Czy to znak przeznaczenia? Jaka przyszłość czeka Ninę? 
  2. Seria "Zaopiekuj się mną" - Holly Webb
Książeczki z serii „Zaopiekuj się mną” opowiadają różne historie zwierząt, którym trzeba pomóc. Jedną z nich jest przygoda Freda, którego ciekawska natura bierze górę i podczas zabawy ucieka w poszukiwaniu przygód. Zagubiony i przerażony nie wie, czy uda mu się wrócić do swojej pani... „Samotne święta Oskara” opowiadają o szczeniaku, który czuje się zaniedbany i osamotniony. Nie wie, dlaczego jego pani nie ma czasu na zabawę z nim. Te i wiele innych historii znajdziecie w tej serii.
3. Oraz oststnia seria "Mój niesforny szczeniak" -Holly Webb
Gdy Ela nadaje nowemu szczeniakowi imię Urwis, nie zdaje sobie sprawy, że trafiła w sedno.
Nieposłuszeństwo Urwisa daje się wszystkim we znaki, więc mama i tata postanawiają, że pora zabrać go na szkolenie dla psów. Ela uważa, że pomysł jest genialny. Ale gdzie tylko pojawia się Urwis, zaczynają się kłopoty...

 Ps. Może wy napiszecie mi w komentarzach o swoich ulubionych książkach? Na pewno są super i mi się spodobają.



Bajo
Gosia 

poniedziałek, 5 października 2015

Październik

Hejka!
Już Październik, miesiąc, w którym czytanie książek jet wskazane. Nie długo zaczną się pierwsze jesienne burze i trzeba będzie siedzieć w domu. Ja spędzę ten czas na czytaniu a wy?
 Na tę chwilę muszę kończyć bo zaraz idę do szkoły.
Nara 
Gosia  ;D

czwartek, 17 września 2015

O mnie

Cześć

Mam na imię Małgosia. Szczerze to mój drugi blog, ale tak się jakoś złożyło, że do tamtego zapomniałam hasła więc zaczynajmy tą zabawę...




Pozdrowienia
Gosia

Czy ty też jesteś stracharzem?

*Typowe przywitanie* No i znowu długo mnie nie było 😕... No dobra... Nie odzywałam się może 2 miechy. Dzisiaj przychodzę do was z seri...